Exkluzívne zľavy na Formula 1

Staňte sa VIP členom FansBRANDS a nakupujte o 10 % lacnejšie!

Ušetrite veľa peňazí v najväčšom impériu Formuly 1 na svete!

Gratulujeme! V našom internetovom obchode ste našli ponuku s najväčšími zľavami... Zostávajú už len 2 kroky a stanete sa súčasťou VIP komunity FansBRANDS F1.

A mimochodom, odteraz získate 10% EXTRA zľavu naviac k špeciálnym akciám na všetky produkty Formula 1 vrátane produktov Ferrari, Mercedes, Red Bull, BMW, Racing Point a McLaren. Staňte sa VIP členom teraz!

Chcem byť VIP členom!

Ďalšie informácie

Neuveriteľné, ale pravdivé..

Ušetriť môžete už od prvej objednávky

Najdôležitejšou výhodou, ak sa stanete VIP členom, je, že na našej stránke môžete nakupovať za extra nízke ceny. Zamyslite sa nad tým: blížia sa vianočné nákupy, narodeniny, meniny alebo možno Veľká cena Formuly 1 a chcete niečo extra do ťvojho šatníka fanúšika? Ak sa stanete VIP Členom, odteraz si môžete vybrať z našej ponuky desaťtisícov produktov, ktoré sa neustále rozširujú, za oveľa výhodnejšie ceny.

Ušetrite už od prvej objednávky!

Ak ste VIP člen, môžete ušetriť stovky Euro na jednej objednávke! Zvyčajne môžete ušetriť okolo 15-20 EUR za pár topánok! Tu je niekoľko príkladov, ktoré boli dostupné aj na našej webovej stránke:

Exkluzívne darčeky pre VIP členov

Máte 5-hviezdičkové služby F1

Extra 10% zľava pre VIP

Ako VIP člen získate extra zľavy na takmer všetky produkty dostupné v internetovom obchode FansBRANDS. To znamená, že získate zľavu 10% z bežnej ceny, ale aj zo zníženej ceny produktov!

Exkluzívne ponuky!

Newsletter FansBRANDS vás informuje o extrémnych ponukách, ktoré sú dostupné len pre VIP členov. Môžete si predobjednať najnovšie produkty dostupné vo veľmi obmedzenom množstve. Môžete dostať iné darčeky a budete mať pred všetkým prednosť.

Exkluzívne darčeky pre VIP členov

Na našej stránke si môžete vybrať z množstva darčekov k objednávke. A niekedy si VIP členovia môžu vybrať z exkluzívnych darčekov určených špeciálne pre nich.

O novinke sa dozviete ako prví

O všetkých akciách, zľavách, darčekoch a extra službách sa dozviete medzi prvými. Budete tak môcť byť pred všetkými ostatnými a budete môcť využívať všetky služby navyše. V tomto športe sú všetky produkty limitované, takže toto je jedna z našich najlepších ponúk.

Raz a navždy!

VIP členstvo získate natrvalo! Pokiaľ na našej webovej stránke existuje váš účet FansBRANDS spojený s vašou e-mailovou adresou, nemusíte si obnovovať VIP predplatné! Nie každý rok, dokonca ani každých 10 rokov! Využite VIP výhody, kým budete chcieť!

Chcem byť stálym VIP členom!

Si takmer hotový...

Ešte dva kroky a stanete sa VIP členom!

  • 1. Vyplňte nižšie uvedený formulár a prihláste sa na odber nášho zoznamu VIP newsletterov a získate VIP detaily a tajné ponuky pre VIP členov!
  • 2. Zadajte objednávku a staňte sa VIP členom! Keď zadáte objednávku, budete si musieť vytvoriť účet FansBRANDS!

Po zadaní objednávky a zaplatení predplatného VIP člena systém vytvorí váš účet. DÔLEŽITÉ! Pre aktiváciu VIP cien sa musíte odhlásiť a znova prihlásiť!

Predplatné VIP člena je možné zaplatiť iba online, berúc do úvahy skutočnosť, že ide o online službu, bez doručenia.

Cena predplatného VIP člena: 30 Euro

Prihláste sa teraz a ušetrite cenu predplatného z prvej objednávky!

POZOR! Keď sa stanete VIP členom FansBRANDS, získate najväčšiu zľavu v našom internetovom obchode. Iné zľavy (napr. kódy kupónov, online peňaženky) nie je možné použiť naviac k predplatnému VIP člena! Cena produktov s 50% zľavou zostáva 50% aj pre VIP členov.